New Deal

New Deal


#1 2010-10-13 12:07:42

[Priest] Onyksja

Gość

[Priest] Onyksja

1. O samym sobie

1.1 Imię: Martyna
1.2 Wiek: kobiet się o wiek nie pyta
1.3 Miasto: Wrocław
1.4 Coś więcej o sobie (gdzie pracujesz/uczysz się? masz jakieś zainteresowania?): Studiuję na UniWroc, mam zainteresowań, że tak powiem kolokwialnie, od cholery : D Między innymi fotografia, fantastyka, muzyka, militaria...
1.5 Jak reagujesz na konstruktywną krytykę i stres? Konstruktywna krytyka może być (podkreślam, KONSTRUKTYWNA:P), stres czasami sprawia, że zaczynam się denerwować i wściekać na ludzi, ale to jak mam zły dzień.


2. O swojej postaci

2.1 Imię postaci: Onyksja
2.2 Rasa postaci: NE
2.3 Klasa postaci: Prej
2.4 Profesje (jeśli posiadasz jakieś rzadkie recepty, możesz je wypisać): Jewelcrafting/Mining
2.5 Jaki posiadasz teraz build (najlepiej link z rozłożonymi talentami ), czemu wybrałeś akurat ten? : http://wow-space.info/postac/talenty/pr … 53003||243 Jak na razie rozłożyłam talenty holy/disci, ale jak będzie potrzeba, przerobię się w CoH. Wybrałam ten build, bo wg mnie jest to dobry build dla początkującego priesta.
2.6 Link do armory: niestety, armory nie działa
2.7 Wklej screen swojego UI wraz z pokazanymi key bindami: http://img651.imageshack.us/img651/1894 … 115011.jpg


3. Doświadczenie

3.1 Opisz nam co zwiedziłeś już w grze (jeśli grałeś przed dodatkiem, również możesz opisać): wszystkie działające heroici, Kara, Magdtheridon, Grull, SSC, TK, MH do Kazrogala, trash () BT
3.2 Opowiedz o swoich poprzednich gildiach (również o aktualnej o ile jest) i podaj powody ich opuszczenia: świeża 70-tka, brak doświadczenia w gildiach ale jeśli chodzi o inne postaci, to Eocra Esci i Unity. W Unity zostawiam maina i alta, a prejem, chcąc się ubrać, szukam miejsca, gdzie ktoś by mnie przyjął;)
3.3 Powiedz nam jaką rolę, Twoim zdaniem, odgrywa Twoja klasa w raidzie i jakie są jej mocne i słabe strony: Prej, jako heal, to moim zdaniem koksiarska postać, z bańką, prayer of healing, CoHem, holy novą, prayer of mending. Jest nastawiona na leczenie, więc mocne strony to na pewno dobry heal. Zaś słabe strony to, moim zdaniem, fakt, że jest clotherem, więc pada na hita no i fakt, że brak mu instanta, jaki posiada np. shamek resto po aktywowaniu naturure's swiftness.


4.Ty i New Deal:
4.1 Opowiedz o swoim czasie gry (zaznacz kiedy nie możesz na pewno grać: dokładny dzień tygodnia, chodzi nam o czas naszych raidów 17.00-00.00): no dobra, nie jestem takim typowym studentem, więc czasami może się zdarzyć, że będę miała trochę mniej czasu, bo np. mam kolokwium, albo muszę się przygotować na ćwiczenia. Ponadto żyję z chłopakiem, więc WoW nie jest główną częścią mojego życia. Ale zwykle, jeśli się ma pojawić taka sytuacja, to o niej wspominam, że tego a tego dnia nie będę mogła być na rajdzie. Czasami mogę na rajd się trochę spóźnić, bo przynajmniej 3x w tygodniu kończę uczelnię o 17:15, więc w domu jestem najwcześniej o 18:30 (uroki Wrocławia^^)
4.2 Czy znasz kogoś w New Deal, kto mógłby powiedzieć coś o Tobie? Renata to stary kumpel z Unity, może co nieco o mnie powiedzieć (mam nadzieję, że dobrego:P)
4.3 Dlaczego wybrałeś New Deal? Tak naprawdę wyhaczyłam makro o rekrutacji, że w ND jest potrzebny prej, taki właśnie groszek, żeby go przeciągnąć po instach t5 i wrzucić na t6, dlatego pomyślałam, że to okazja dla mnie;)
4.5 Dlaczego myślisz, że potrzebujemy właśnie Ciebie? Mam niezłe doświadczenie, jeśli chodzi o WoWa, mój koks(;p)tank zwiedził wiele instancji, dzięki czemu ja nabrałam wprawy i obycia, heala już dosyć ładnie ogarniam, więc mogę się przydać, jako doświadczony gracz
4.6 Inne informacje, które nie zawarły się w powyższej aplikacji, a chcesz się nimi z nami podzielić: mam maina w Unity i raczej nie zrezygnuję z tej gildii, ale mainem (tankiem) chodzę tylko na MH, Kaela i trash BT, bo na instach t4/t5 pozwalam się ubrać nowym feral-tankom

 

#2 2010-10-13 12:42:32

Adway

Użytkownik

Punktów :   

Re: [Priest] Onyksja

nie jesteśmy gildia która zajmuje się ubieraniem altow.

Ostatnio edytowany przez Adway (2010-10-13 12:44:19)

Offline

 

#3 2010-10-13 14:22:56

 Shanya

Moderator

Punktów :   

Re: [Priest] Onyksja

ODRZUCONE

ND nie ubiera altów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plzaproszenia-slubne24.eu