New Deal

New Deal

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-10-11 13:35:29

Esperanto

Użytkownik

Punktów :   

[Priest] Esperanto

Podanie


1. O samym sobie
Przedstaw się nam, powiedz coś o sobie. W gildii liczą się przede wszystkim ludzie a nie same postaci, więc chcemy wiedzieć kilka ogólnych informacji o Tobie (na dobry początek).

1.1 Imię: Marcin
1.2 Wiek: 20
1.3 Miasto: Wroclove/Lwowek Slaski
1.4 Coś więcej o sobie (gdzie pracujesz/uczysz się? masz jakieś zainteresowania?): Pwr - Automatyka i Robotyka - tym rowniez sie interesuje
1.5 Jak reagujesz na konstruktywną krytykę i stres? prawde mowiac... wyjebane mam na to


2. O swojej postaci
Przedstaw nam swoją postać, którą chcesz dołączyć do gildii. Pamiętaj, że tutaj liczą się fakty i konkrety. Dodatkowo, jeśli prosimy, abyś podał link do armory, to chcemy zobaczyć tam gear PvE do takiego specu w jakim składasz do nas podanie. Nas PvP nie interesuje.

2.1 Imię postaci: Esperanto
2.2 Rasa postaci: Human
2.3 Klasa postaci: patrz temat
2.4 Profesje (jeśli posiadasz jakieś rzadkie recepty, możesz je wypisać): lw/herb
2.5 Jaki posiadasz teraz build (najlepiej link z rozłożonymi talentami ), czemu wybrałeś akurat ten? pod spirit jest tylko jeden bulid-http://wow-space.info/postac/talenty/priest#500230113050012|23505003030015053003||243
2.6 Link do armory: nei dziala ;x
2.7 Wklej screen swojego UI wraz z pokazanymi key bindami: http://img100.imageshack.us/img100/6190/wowscrnshot101110132813.jpg


3. Doświadczenie
Pokaż nam jak dobrze znasz World of Warcraft i swoją postać. Jak długo grasz i jak sobie radziłeś w innych gilidach? A może grałeś przed The Burning Crusade i Wrath of the Lich King? Opowiedz nam o tym.

3.1 Opisz nam co zwiedziłeś już w grze (jeśli grałeś przed dodatkiem, również możesz opisać): wszystko
3.2 Opowiedz o swoich poprzednich gildiach (również o aktualnej o ile jest) i podaj powody ich opuszczenia: AoW - niby doprowadzilem do jakiegos rozpadu, nie wiem o co chodzi.
Nevermore - rozpad gildi
New Deal - patrz nieobecnosci, a przy okazji pare spraw prywatnych, teraz chce mi sie raidowac i wrocic -.-

3.3 Powiedz nam jaką rolę, Twoim zdaniem, odgrywa Twoja klasa w raidzie i jakie są jej mocne i słabe strony: najlepszy one target heal, imp divine spirit w moim bulidzie. w cohu aoe healing. do tego jest dispel ktory jest potrzebny m.in na ros'a itp. bosow


4. Ty i New Deal Powiedz nam co Ty możesz dać nam. Opisz jak wygląda sprawa z Twoim czasem, który poświęcasz na grę, czy jesteś tak zwanym hardcore'owym graczem czy może bardziej casual.
4.1 Opowiedz o swoim czasie gry (zaznacz kiedy nie możesz na pewno grać: dokładny dzień tygodnia, chodzi nam o czas naszych raidów 17.00-00.00): tak, pasuje
4.2 Czy znasz kogoś w New Deal, kto mógłby powiedzieć coś o Tobie? jakies 90% gildi
4.3 Dlaczego wybrałeś New Deal? bo jzu tu bylem
4.5 Dlaczego myślisz, że potrzebujemy właśnie Ciebie? Shanya mnei namawia caly czas, bo nie ma pristow
4.6 Inne informacje, które nie zawarły się w powyższej aplikacji, a chcesz się nimi z nami podzielić: brak

Ostatnio edytowany przez Esperanto (2010-10-11 13:42:55)

Offline

 

#2 2010-10-11 14:11:17

Slojas

Administrator

Punktów :   

Re: [Priest] Esperanto

To samo co u Tomka czytaj [lock-Adway].

Offline

 

#3 2010-10-11 14:16:27

Kruca

Użytkownik

Punktów :   

Re: [Priest] Esperanto

Ja osobiście jestem na tak. Dlaczego? Swoją przygodę z WoW'em zaczynałem w gildi AoW. Tam Dzban miał rangę raidmastera? o ile dobrze pamiętam. Darzyłem go dużym szacunkiem i szybko się zaprzyjazniliśmy. Razem opuściliśmy AoW, potem razem tworzyliśmy zgraną pakę (z paroma innymi osobami) w Nevermore. Potem New Deal. Tu było parę spin z jego udziałem i Adwaya, z którymi często się zgadzałem, często też nie, ale mimo wszystko nadal to są dobrzy znajomi i chętnie bym ich widział na naszych raidach. O ogarnięciu klasy nie muszę chyba wspominać. To tyle. Mówił Kruca  Heal New Deal.

Offline

 

#4 2010-10-11 14:18:27

 Shanya

Moderator

Punktów :   

Re: [Priest] Esperanto

Jak Dzban pisał namawiałam, więc zdecydowanie na tak.

Offline

 

#5 2010-10-11 14:24:29

Gatrick

Administrator

Punktów :   

Re: [Priest] Esperanto

Nie pasuje mi:

1) Obaj traktujecie ND jako ostatnia deske ratunku. Mysle ze jakby ktorys z was badz obaj dostali sie do Genesis to bysmy was juz na tym forum w tym dziale nie zobaczyli.
2) Nie podoba mi sie atmosfera ktora soba wytwarzacie. Mozecie mi pisac ze mnie nikt nie lubi i ze przeze mnie ludzie wychodza - ok - ale aktualnie stawiamy nie na ilosc ludzi dobrze ubranych tylko jakosc. 58osob w zupelnosci nam wystarczy. Nie jestescie nam niezbedni - jezeli bysmy was przyjeli to chce zebyscie pamietali o tym, ze to Wy jestescie dla gildii a nie gildia dla was.
3) Jezeli was przyjmiemy to popsuje sobie opinie u Ratiusa Dismaela i zapewne Mikola, nie wykluczam ze ktorys z nich badz ktokolwiek inny przez przyjecie was wyjdzie z gildii, wtedy niestety bedziemy musieli sie pozegnac.
4) Jezeli was przyjmiemy to dostaniecie KOLEJNA - okolo 3 czy 4 OSTATNIA szanse na powrot do tej gildii - poprzednich jak widac nie doceniliscie - skad mam miec pewnosc ze tym razem bedzie inaczej? Jak chcecie mi udowodnic ze nie bedziecie niszczyc gildii od srodka?
5) Pkt. tyczy sie Adwaya - kary za obrazanie na raidzie zostaly zaostrzone, teraz BARDZO RZADKO, lub NIGDY RM nie bedzie puszczal obraz mimo uszu tak jak kiedys to robilismy - poradzisz sobie z tym?
6) Aktualnie mam w ND gma i oddam go dopiero wtedy jak sytuacja w gildii sie ustabilizuje. Z tego co wiem to zaden z Was nie bardzo jest zadowolony z tej sytuacji - co Wy na to?

Niestety mam taka osobowosc ze wierze w resocjalizacje ale z ogloszeniem swojego stanowiska w tej sprawie, poczekam na odp. ktoregos z Was badz obu na w/w zarzuty.
Byc moze w Waszym przypadku dawanie kolejnych szans podyktowane jest tym ze troche dlugo sie znamy bo normalnie nie mam oporow odrzucac ludzi ktorzy chca wrocic wiec docencie to ze dajemy wam KOLEJNA szanse nie odrzucajac was z marszu. I najpewniej skazujac wtedy na zalozenie wlasnej gildii LUB dolaczenie do gildii pokroju Blood Wolves.

Offline

 

#6 2010-10-11 14:54:17

Esperanto

Użytkownik

Punktów :   

Re: [Priest] Esperanto

Gatrick napisał:

1) Obaj traktujecie ND jako ostatnia deske ratunku. Mysle ze jakby ktorys z was badz obaj dostali sie do Genesis to bysmy was juz na tym forum w tym dziale nie zobaczyli.

nie traktuje nd jako ostatnia deska ratunku z powodu, ze nei skladalem podan do innej gildi. wiec nie wiem dlaczego to napisales

Gatrick napisał:

2) Nie podoba mi sie atmosfera ktora soba wytwarzacie. Mozecie mi pisac ze mnie nikt nie lubi i ze przeze mnie ludzie wychodza - ok - ale aktualnie stawiamy nie na ilosc ludzi dobrze ubranych tylko jakosc. 58osob w zupelnosci nam wystarczy. Nie jestescie nam niezbedni - jezeli bysmy was przyjeli to chce zebyscie pamietali o tym, ze to Wy jestescie dla gildii a nie gildia dla was.

ja zazwyczaj siedze cicho na vt - pisalem na oficerskim czacie. jezeli juz sie odzywalem z jakiegos to mialem jakis powod

Gatrick napisał:

3) Jezeli was przyjmiemy to popsuje sobie opinie u Ratiusa Dismaela i zapewne Mikola, nie wykluczam ze ktorys z nich badz ktokolwiek inny przez przyjecie was wyjdzie z gildii, wtedy niestety bedziemy musieli sie pozegnac.

to juz Twoja sprawa, ale moim zdaniem Ty jako gm powinienes uszanowac tez zdanie innych czlonkow gildi nei tylko oficerow itp.

Gatrick napisał:

4) Jezeli was przyjmiemy to dostaniecie KOLEJNA - okolo 3 czy 4 OSTATNIA szanse na powrot do tej gildii - poprzednich jak widac nie doceniliscie - skad mam miec pewnosc ze tym razem bedzie inaczej? Jak chcecie mi udowodnic ze nie bedziecie niszczyc gildii od srodka?

nie masz pewnosci, ja tez nie mam i nie mam zamiaru niczego udowadniac bo nie mam jak

Gatrick napisał:

6) Aktualnie mam w ND gma i oddam go dopiero wtedy jak sytuacja w gildii sie ustabilizuje. Z tego co wiem to zaden z Was nie bardzo jest zadowolony z tej sytuacji - co Wy na to?

dam Ci ignora i po sprawie


tyle odemnie Adway jedzie do wrocka napisze cos pewnie za jakeis 2-3h

Ostatnio edytowany przez Esperanto (2010-10-11 14:55:23)

Offline

 

#7 2010-10-11 15:00:31

Gatrick

Administrator

Punktów :   

Re: [Priest] Esperanto

"to juz Twoja sprawa, ale moim zdaniem Ty jako gm powinienes uszanowac tez zdanie innych czlonkow gildi nei tylko oficerow itp."

Szanuje. Dlatego ten temat stoi otwarty, zeby KAZDY mogl sie wypowiedziec.

Offline

 

#8 2010-10-11 16:27:03

 Darkscyther

Moderator

Punktów :   

Re: [Priest] Esperanto

Potrzeba nam ubranych ludzi którzy ogarniają taktyki a wy takimi osobami jesteście ale z drugiej strony jak Adway ma nadal obrażać graczy własnej gildii to jestem na NIE . Wiem że jesteście bardzo długo w ND ale ludzie się nie zmieniają z dnia na dzień i JESTEM pewien że po tygodniu może dwóch znowu zaczną się wyzwiska na VT tą decyzje tak czy siak podejmie GATRICK . Jeszcze raz podkreślę że jestem na NIE!!!!!!!!!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez Darkscyther (2010-10-11 16:30:22)


Nie wystarczy mieć sprawny umysł, trzeba go jeszcze dobrze używać

Offline

 

#9 2010-10-11 17:40:16

Esperanto

Użytkownik

Punktów :   

Re: [Priest] Esperanto

ale dlaczego piszecie ze ja z adwayem... porownujac bluzgi ze strony adwaya i z mojej strony bylo ich o wiele mniej, a jak juz jakies byly to mialy jakies podstawy (daj mi jakis przyklad gdzie kogos wyzwalem bezpodstawnie to przyznam Ci racje).
zlozylem podanie, wiec wypowiadajcie sie na moj temat bo pokiwszystkie wypowiedzi,ktore tu sa napisane skierowane sa do mnie i Adwaya, piszcie osobno w moim topiku i w Adwaya podaniu, bo patrzac na pytania ktora napisal Gatrick i teraz to co napisales Dark uwazam ze to jest glownie skierowane do Adwaya nie do mnie -.-

Offline

 

#10 2010-10-11 18:05:13

Gatrick

Administrator

Punktów :   

Re: [Priest] Esperanto

PRZYJETY

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl