New Deal

New Deal


#1 2010-10-10 20:34:02

Alliangel

Gość

[Hunter] Alliangel

1. O samym sobie
Przedstaw się nam, powiedz coś o sobie. W gildii liczą się przede wszystkim ludzie a nie same postaci, więc chcemy wiedzieć kilka ogólnych informacji o Tobie (na dobry początek).

1.1 Imię:Adam
1.2 Wiek:17
1.3 Miasto:Giżycko
1.4 Coś więcej o sobie (gdzie pracujesz/uczysz się? masz jakieś zainteresowania?):Uczę się w liceum moje zainteresowania to siatkówka oraz ASG
1.5 Jak reagujesz na konstruktywną krytykę i stres?Wydaje mi się że dobrze


2. O swojej postaci
Przedstaw nam swoją postać, którą chcesz dołączyć do gildii. Pamiętaj, że tutaj liczą się fakty i konkrety. Dodatkowo, jeśli prosimy, abyś podał link do armory, to chcemy zobaczyć tam gear PvE do takiego specu w jakim składasz do nas podanie. Nas PvP nie interesuje.

2.1 Imię postaci:Alliangel
2.2 Rasa postaci:night elf
2.3 Klasa postaci:hunter
2.4 Profesje (jeśli posiadasz jakieś rzadkie recepty, możesz je wypisać):skin/lw
2.5 Jaki posiadasz teraz build (najlepiej link z rozłożonymi talentami ), czemu wybrałeś akurat ten?http://wow-space.info/postac/talenty/hunter#050002|55040010550102331051|0330203200|243(build jest aktualnie pod pvp ze zmianą nie ma problemu)
2.6 Link do armory:nie działa
2.7 Wklej screen swojego UI wraz z pokazanymi key bindami:http://img207.imageshack.us/img207/6823/wowscrnshot100710171555.jpg


3. Doświadczenie
Pokaż nam jak dobrze znasz World of Warcraft i swoją postać. Jak długo grasz i jak sobie radziłeś w innych gilidach? A może grałeś przed The Burning Crusade i Wrath of the Lich King? Opowiedz nam o tym.

3.1 Opisz nam co zwiedziłeś już w grze (jeśli grałeś przed dodatkiem, również możesz opisać):trudno powiedzieć wydaje mi się że prawie wszystko
3.2 Opowiedz o swoich poprzednich gildiach (również o aktualnej o ile jest) i podaj powody ich opuszczenia:Tajny Związek Militarystów-rozpadł się, Nothing Personal-opuściłem ją ponieważ robiłem przerwę od gry, aktualnie nie posiadam żadnej gildi
3.3 Powiedz nam jaką rolę, Twoim zdaniem, odgrywa Twoja klasa w raidzie i jakie są jej mocne i słabe strony:bustowanie dps'u dla raidu w zależności od build,przydatność md oraz całkiem niezły dps


4. Ty i New Deal Powiedz nam co Ty możesz dać nam. Opisz jak wygląda sprawa z Twoim czasem, który poświęcasz na grę, czy jesteś tak zwanym hardcore'owym graczem czy może bardziej casual.
4.1 Opowiedz o swoim czasie gry (zaznacz kiedy nie możesz na pewno grać: dokładny dzień tygodnia, chodzi nam o czas naszych raidów 17.00-00.00):zawsze staram się dostosować w miarę możliwości do godzin raidów
4.2 Czy znasz kogoś w New Deal, kto mógłby powiedzieć coś o Tobie?Chenoa i Dranix
4.3 Dlaczego wybrałeś New Deal?jest jedną z najlepszych lub najlepszą glidią w ally pod względem pve
4.5 Dlaczego myślisz, że potrzebujemy właśnie Ciebie?Zawsze do raidów podchodzę z pełnym zaangażowaniem i staram się dać z siebie jak najwięcej
4.6 Inne informacje, które nie zawarły się w powyższej aplikacji, a chcesz się nimi z nami podzielić: jestem otwarty na dodatkowe pytania

 

#2 2010-10-11 14:07:01

Kruca

Użytkownik

Punktów :   

Re: [Hunter] Alliangel

Mamy 3 aktywnie raidujących hunterów, ostatnio też Klema więcej gra wiec można powiedzieć ze 4, wiec wydaje mi się, że ciężko miałbyś dostać się na jakikolwiek raid. Nie jestem class officerem ale raczej odrzucone. Nie zarażaj się i koksaj postać ! Niech moc będzie z Tobą młody padawanie.

Offline

 

#3 2010-10-11 14:09:27

Gatrick

Administrator

Punktów :   

Re: [Hunter] Alliangel

ODRZUCONE Z W/W POWODOW

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl