New Deal

New Deal


#1 2011-04-29 13:34:39

Tanira

Gość

podanie Mage

1. O samym sobie
Przedstaw się nam, powiedz coś o sobie. W gildii liczą się przede wszystkim ludzie a nie same postaci, więc chcemy wiedzieć kilka ogólnych informacji o Tobie (na dobry początek).

1.1 Imię:Dawid
1.2 Wiek:19
1.3 Miasto:Okolice Wa-wy
1.4 Coś więcej o sobie (gdzie pracujesz/uczysz się? masz jakieś zainteresowania?):technikum budowlane, 3 rok jeszcze nie ostatni a lubie wszystko PC,dziewczyny,samochody,muzyka (glownie RAP), itp itd
1.5 Jak reagujesz na konstruktywną krytykę i stres? Wszystko mozna przyjac, nie jest z tym zle, jestem otwarty na propozycje co do zmiany stylu gry krytyke raczej tez znosze jesli ma jakies podstawy


2. O swojej postaci
Przedstaw nam swoją postać, którą chcesz dołączyć do gildii. Pamiętaj, że tutaj liczą się fakty i konkrety. Dodatkowo, jeśli prosimy, abyś podał link do armory, to chcemy zobaczyć tam gear PvE do takiego specu w jakim składasz do nas podanie. Nas PvP nie interesuje.

2.1 Imię postaci:Tanira / Erano (alt,pvp)
2.2 Rasa postaci:Draneii / Human
2.3 Klasa postaci:Mag / Paladin
2.4 Profesje (jeśli posiadasz jakieś rzadkie recepty, możesz je wypisać): tail 375, engi 375/ jc 375 mining 375
2.5 Jaki posiadasz teraz build (najlepiej link z rozłożonymi talentami ), czemu wybrałeś akurat ten?
mage- http://talenty.hellground.pl/talents.ht … 0000000000 jak widac arcane ze wzgledu na t5, ale ogarniam tez fire
2.6 Link do armory:http://armory.hellground.pl/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Tanira
2.7 Wklej screen swojego UI wraz z pokazanymi key bindami: http://img853.imageshack.us/i/wowscrnsh … 74053.jpg/


3. Doświadczenie
Pokaż nam jak dobrze znasz World of Warcraft i swoją postać. Jak długo grasz i jak sobie radziłeś w innych gilidach? A może grałeś przed The Burning Crusade i Wrath of the Lich King? Opowiedz nam o tym.
Hmm. Mysle ze ograniam duzo, gre magiem i palkiem, raidowalem wszystko , niestety nie spotkala mnie mozliwosc bicia Matki. na reszte dostepnych bosow znam taktyki  W wow gram 2 lata i tylko na hg, chociaz miale male przerwy. w wotlk gralem tylko kilka dni i nie zwiedzilem nic ciekawego nie podchodzi mi ten dodatek

3.1 Opisz nam co zwiedziłeś już w grze (jeśli grałeś przed dodatkiem, również możesz opisać): all t4/t5, T6 (procz matki) no i oczywiscie HERO
3.2 Opowiedz o swoich poprzednich gildiach (również o aktualnej o ile jest) i podaj powody ich opuszczenia: ZWH rozpad, Unity rozwiazanie gulid z powowdu braku online
3.3 Powiedz nam jaką rolę, Twoim zdaniem, odgrywa Twoja klasa w raidzie i jakie są jej mocne i słabe strony: Mocna strona- DPS moze w arcane duzo nie zdzialam ale w fire jest lepiej, moze do locka nie mam co podskakiwac, ale mag i lock to glowni dps   oczywiscie tez jedzonko


4. Ty i New Deal Powiedz nam co Ty możesz dać nam. Opisz jak wygląda sprawa z Twoim czasem, który poświęcasz na grę, czy jesteś tak zwanym hardcore'owym graczem czy może bardziej casual.
Wydaj mi sie ze gram sporo, najczestszy online to 18>22/24 wiec na raidy jest ok , typ gracza, zdecydowanie Casual chociaz tez moge no LAJFIC
4.1 Opowiedz o swoim czasie gry (zaznacz kiedy nie możesz na pewno grać: dokładny dzień tygodnia, chodzi nam o czas naszych raidów 17.00-00.00): od pn do nd 18>22/24 taki optymalny czas
4.2 Czy znasz kogoś w New Deal, kto mógłby powiedzieć coś o Tobie? niestety nie, ale chetnie kogos poznam ciekawi ludzie
4.3 Dlaczego wybrałeś New Deal? Dawniej elita, przezyliscie maly kryzys, ale teraz powraca dawne ND i chce do was nalezec, wspolnie spedzac czas 
4.5 Dlaczego myślisz, że potrzebujemy właśnie Ciebie? DPS, cos tam ogarniam, nudny raczej tez nie jestem i nie lubie siedziec cicho
4.6 Inne informacje, które nie zawarły się w powyższej aplikacji, a chcesz się nimi z nami podzielić: czym z wami chce sie podzielic, hmm ee tam, moze napic to tak kto wie moze kiedys

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl