New Deal

New Deal

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-10-28 21:30:40

Vallarus

Użytkownik

Punktów :   

[Priest] Vallarus

Podanie


1. O samym sobie
Przedstaw się nam, powiedz coś o sobie. W gildii liczą się przede wszystkim ludzie a nie same postaci, więc chcemy wiedzieć kilka ogólnych informacji o Tobie (na dobry początek).

1.1 Imię: Damian
1.2 Wiek: 17
1.3 Miasto: Pieszyce
1.4 Coś więcej o sobie (gdzie pracujesz/uczysz się? masz jakieś zainteresowania?): Aktualnie technikum, interesuję się kulturystyką. I muszę się przyznać że WoW wciągnął mnie nieźle
1.5 Jak reagujesz na konstruktywną krytykę i stres? W miarę dobrze, staram się nie zasługiwać na krytykę.

2. O swojej postaci
Przedstaw nam swoją postać, którą chcesz dołączyć do gildii. Pamiętaj, że tutaj liczą się fakty i konkrety. Dodatkowo, jeśli prosimy, abyś podał link do armory, to chcemy zobaczyć tam gear PvE do takiego specu w jakim składasz do nas podanie. Nas PvP nie interesuje.

2.1 Imię postaci: Vallarus
2.2 Rasa postaci: night elf
2.3 Klasa postaci: priest
2.4 Profesje (jeśli posiadasz jakieś rzadkie recepty, możesz je wypisać): Alch/Herb
2.5 Jaki posiadasz teraz build (najlepiej link z rozłożonymi talentami ), czemu wybrałeś akurat ten? http://wow-space.info/postac/talenty/pr … 051551|243 Akurat ten bulid bo przeczytałem poradnik do którego był załączony jeżeli wymagane są zmiany to oczywiście je wprowadzę.
2.6 Link do armory:
2.7 Wklej screen swojego UI wraz z pokazanymi key bindami: http://img194.imageshack.us/f/wowscrnsh … 02248.jpg/ mam na sobie itemy pvp ale tylko dla tego że nie miałem jak zdobyć podobnych pve...


3. Doświadczenie
Pokaż nam jak dobrze znasz World of Warcraft i swoją postać. Jak długo grasz i jak sobie radziłeś w innych gilidach? A może grałeś przed The Burning Crusade i Wrath of the Lich King? Opowiedz nam o tym. W WoW`ie siedzę około 3 miesięcy, jest to moja pierwsza postać. Spreja poznaje do dziś, często używam sztuczek za pomocą MindControl, ostatnio na kara łapałem moby w Shackle Undead.
3.1 Opisz nam co zwiedziłeś już w grze (jeśli grałeś przed dodatkiem, również możesz opisać): Zwiedziłem wszystkie insty hero, całe KARAZHAN, SSC (widziałem vashke ) niestety reszty pięknego świata WoW`a nie miałem jak zobaczyć z gidlią która nie robi nawet hero (z Blood Wolwes jedynie kara).
3.2 Opowiedz o swoich poprzednich gildiach (również o aktualnej o ile jest) i podaj powody ich opuszczenia: Byłem w dwóch qidliach (oczywiście miałem jakieś tam qidlie za grocha ale były one tylko po to żeby było coś pod nickiem pisało). Moją pierwszą poważniejszą qidlią było Bloodwolwes, opuściłem ich bo Zaser za bardzo przeżywał na ventrilo wipe, gdy potrzebowałem pomocy na botanice mnie olali. Druga qidlia to MementoMori (sam zaproponowałem nazwę) jednak kolega z którym założyliśmy gidlię mnie oszukał w pewnej sprawie i postanowiłem trochę pograć solo.
3.3 Powiedz nam jaką rolę, Twoim zdaniem, odgrywa Twoja klasa w raidzie i jakie są jej mocne i słabe strony: Sprej w rajdzie napewno odpowiada za uzupełnianie many reszcie PT i gdy ktoś pada może mu wrzucić PowerWord: Shiled , słabe jego strony to to że szybko pada gdy przebije agro i wmiare szybko pozbywa się many (przynajmniej ja).


4. Ty i New Deal Powiedz nam co Ty możesz dać nam. Opisz jak wygląda sprawa z Twoim czasem, który poświęcasz na grę, czy jesteś tak zwanym hardcore'owym graczem czy może bardziej casual. Gdy mam iść na rajd to oczywiście będę na czas ale gdy nic nie jest zaplanowane to też będę ale nie na 100% WoW nieźle mnie wciągnął ale godzę go z resztą zajęć.
4.1 Opowiedz o swoim czasie gry (zaznacz kiedy nie możesz na pewno grać: dokładny dzień tygodnia, chodzi nam o czas naszych raidów 17.00-00.00): Grać mogę codziennie ale nieraz odpada piątek i sobota ( 20-24 albo wcale po 20) w reszte dni raczej nie ma problemu od 17-00
4.2 Czy znasz kogoś w New Deal, kto mógłby powiedzieć coś o Tobie? Niestety nie, jednak dzisiaj jak zagadałem do Shanyi to napisała że mam plusa u niej za chęci
4.3 Dlaczego wybrałeś New Deal? Nie mam aktualnie gidli, nie mam zamiaru siedzieć w takiej której największy wyczyn to zorganizowanie wyprawy na SH hero... Zobaczyłem ogłoszenie że potrzebujecie priestów i odrazu napisałem do Shanyi. I myślę że z wami miałbym szansę się wybić z szarego tłumu.
4.5 Dlaczego myślisz, że potrzebujemy właśnie Ciebie? Podobno potrzeba wam priestów .
4.6 Inne informacje, które nie zawarły się w powyższej aplikacji, a chcesz się nimi z nami podzielić:

Offline

 

#2 2010-10-29 02:14:20

MistrzDPSu

Gość

Re: [Priest] Vallarus

U mnie też masz + :d fajnie się czytało podanie ;]


Pozdro ND.

P.

 

#3 2010-10-29 10:17:05

Jimbob

Moderator

Punktów :   

Re: [Priest] Vallarus

Moim Zdaniem jestes jeszcze za slabo ubrany by raidowac ale w sumie ubrac mozna. Pozatym malo zwiedziles w WoWie instancji bo ssc to zdecydowanie za malo:p Poszekaj na wypowiedz Class officera

Offline

 

#4 2010-10-30 17:37:18

 Shanya

Moderator

Punktów :   

Re: [Priest] Vallarus

Juz mówiłam na whisp, że jestem gotowa dać szanse ze wzgledu na checi i zapewnienia że braki w taktykach uzupelni, bo jak sam Jim pisales ubrac to nie problem.

Offline

 

#5 2010-10-30 20:30:46

Vallarus

Użytkownik

Punktów :   

Re: [Priest] Vallarus

Czyli czekam na invite

PS: mała zmiana http://img823.imageshack.us/img823/3839 … 221045.jpg

Ostatnio edytowany przez Vallarus (2010-10-30 22:12:56)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plzaproszenia-slubne24.eu