New Deal

New Deal


#1 2010-10-21 15:46:13

Podanie

Gość

Podanie Propvp

1. O samym sobie
Przedstaw się nam, powiedz coś o sobie. W gildii liczą się przede wszystkim ludzie a nie same postaci, więc chcemy wiedzieć kilka ogólnych informacji o Tobie (na dobry początek).

1.1 Imię:Wojtek
1.2 Wiek: 17
1.3 Miasto: Katowice
1.4 Coś więcej o sobie (gdzie pracujesz/uczysz się? masz jakieś zainteresowania?): Uczeszczam do Lo Trenuje breakdance
1.5 Jak reagujesz na konstruktywną krytykę i stres? Staram sie zrozumiec oco chodzi a jesli maja racje to staram sie naprawic blad


2. O swojej postaci
Przedstaw nam swoją postać, którą chcesz dołączyć do gildii. Pamiętaj, że tutaj liczą się fakty i konkrety. Dodatkowo, jeśli prosimy, abyś podał link do armory, to chcemy zobaczyć tam gear PvE do takiego specu w jakim składasz do nas podanie. Nas PvP nie interesuje.

2.1 Imię postaci:Propvp
2.2 Rasa postaci: NE
2.3 Klasa postaci: Druid
2.4 Profesje (jeśli posiadasz jakieś rzadkie recepty, możesz je wypisać): Alchemie , Herbalism
2.5 Jaki posiadasz teraz build (najlepiej link z rozłożonymi talentami ), czemu wybrałeś akurat ten? Balance 41/0/18/ Najlepiej działa na servie:) ALe posiadam Ity pod Heal 1.9  bh:)
2.6 Link do armory: Nie dziala

3. Doświadczenie
Pokaż nam jak dobrze znasz World of Warcraft i swoją postać. Jak długo grasz i jak sobie radziłeś w innych gilidach? A może grałeś przed The Burning Crusade i Wrath of the Lich King? Opowiedz nam o tym.

3.1 Opisz nam co zwiedziłeś już w grze (jeśli grałeś przed dodatkiem, również możesz opisać): Gram juz 3 Lata Wowa;) Swoja zabawe rozpaczałem na Przed 1 dotakiem na 60 lvl ale to tylko jakis czas;) Na TBC gram od dofa paczatki dofa . Na Hg gram tez od paczatku Znam taktyki da duzo ilosc bosow , Scc , The Eye itp znam
3.2 Opowiedz o swoich poprzednich gildiach (również o aktualnej o ile jest) i podaj powody ich opuszczenia: Primero Victorius dlatego ze sie rozpadła ;/ . I Unity nie było tego czegos w Gildi tej atmosfery
3.3 Powiedz nam jaką rolę, Twoim zdaniem, odgrywa Twoja klasa w raidzie i jakie są jej mocne i słabe strony: Bonus od balance 5% do Crita i dobry dps;) a moge tez isc na insty jako Heal


4. Ty i New Deal Powiedz nam co Ty możesz dać nam. Opisz jak wygląda sprawa z Twoim czasem, który poświęcasz na grę, czy jesteś tak zwanym hardcore'owym graczem czy może bardziej casual. Wydaje mi sie ze Hardcore:)
4.1 Opowiedz o swoim czasie gry (zaznacz kiedy nie możesz na pewno grać: dokładny dzień tygodnia, chodzi nam o czas naszych raidów 17.00-00.00): Na raidy moge byc prawie zawsze:) 17:30+
4.2 Czy znasz kogoś w New Deal, kto mógłby powiedzieć coś o Tobie? Tak Starygnom
4.3 Dlaczego wybrałeś New Deal? Bardzo Dobra gildia:) I ma duzo dobrych i ogarnietych graczy:)
4.5 Dlaczego myślisz, że potrzebujemy właśnie Ciebie?

 

#2 2010-10-21 15:54:41

kozak11

Użytkownik

Punktów :   

Re: Podanie Propvp

jestem na tak;p
z druidami balance ostatnio cos cienko bo nie mam od dawna bonusu od grupy ;p
wedlug mnie bardzo sie przyda mam moje poparcie ale czekajmy jeszcze na decyzje jimboba
               
                                                                                                                    starygnom

Offline

 

#3 2010-10-21 17:56:24

Dismael

Użytkownik

Punktów :   

Re: Podanie Propvp

kozak to znaczy ze lamisz dps, a biora jednego balanca najczesciej.
Jestem na nie, zobaczymy co CL powie

Offline

 

#4 2010-10-21 18:15:31

Janek

Gość

Re: Podanie Propvp

Moim zdaniem nie potrzeba nam kolejnego balance bo mamy 3 z tego misigin i ramoss czesto bywaja a tak jak Dismael napisal na raid brany jest 1 balance.

Odrzucam

 

#5 2010-10-21 18:17:04

Jimbob

Moderator

Punktów :   

Re: Podanie Propvp

Kur.. Wylogowalo mnie z konta ale tak jak napisalem wyzej

Odrzucam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl