New Deal

New Deal


#1 2010-10-16 11:42:49

Narcyzz

Gość

Podanie, Narcyzz, Druid

Podanie


1. O samym sobie:

Witam,
no wiec mam na imie Maciek i mam lat 19 mieszkam od 18 lat w niemczech tu tez chodze do szkoly i w tym roku mam mature. W wowa gram od kiedy na globie classic wyszedl ale pod koniec s3 w TBC zakonczylem moj epizod z "globalem".

1.1 Imię: Maciek
1.2 Wiek: 19
1.3 Miasto: Großkarolinenfeld ( xD )
1.4 Coś więcej o sobie (gdzie pracujesz/uczysz się? masz jakieś zainteresowania?): Ucze sie, zajmuje sie troche automatyka ( autocad / eplan ) bo moj tata ma tym sie zajmujaca firme, pozatym od kilku lat chodze na "tance" i tez od jakiegos czasu jestem w skladzie wystepowym ze sie tak wyraze   chyba to by bylo na tyle, i mam nadzieje ze nie zrobilem zbyt duzo bledow, polskiego sie nigdy nie uczylem w szkole czy gdzies
1.5 Jak reagujesz na konstruktywną krytykę i stres? : Daje rade, wole sie dowiedziec co moge poprawic niz zeby ktos mial jakies ukryte zale do mnie.


2. O swojej postaci
Przedstaw nam swoją postać, którą chcesz dołączyć do gildii. Pamiętaj, że tutaj liczą się fakty i konkrety. Dodatkowo, jeśli prosimy, abyś podał link do armory, to chcemy zobaczyć tam gear PvE do takiego specu w jakim składasz do nas podanie. Nas PvP nie interesuje.

2.1 Imię postaci: Narcyzz
2.2 Rasa postaci: Nightelf
2.3 Klasa postaci: Druid
2.4 Profesje (jeśli posiadasz jakieś rzadkie recepty, możesz je wypisać): -
2.5 Jaki posiadasz teraz build (najlepiej link z rozłożonymi talentami ), czemu wybrałeś akurat ten? full resto pve
2.6 Link do armory: nie dziala aktualnie armory na hg
2.7 Wklej screen swojego UI wraz z pokazanymi key bindami:http://img163.imageshack.us/gal.php?g=w … 112124.jpg


3. Doświadczenie
Pokaż nam jak dobrze znasz World of Warcraft i swoją postać. Jak długo grasz i jak sobie radziłeś w innych gilidach? A może grałeś
przed The Burning Crusade i Wrath of the Lich King? Opowiedz nam o tym.

no wiec, jak juz pisalem powyzej gralem na globie od poczatku az do konca s3 TBC, wtedy bylem bardziej sfokusowany osiagnac tytul gladiatora niz gonic sie za first killami ale mimo to do archiego doszedlem, ale nie zabilem. Tu na HG gram tak mniej wiecej od pol roku, bylem narpierw w Rebels, potem w Primero Victorius.

3.1 Opisz nam co zwiedziłeś już w grze (jeśli grałeś przed dodatkiem, również możesz opisać): no t4,t5 cale z t6 tylko rage'a zabilem
3.2 Opowiedz o swoich poprzednich gildiach (również o aktualnej o ile jest) i podaj powody ich opuszczenia: No co tu duzo mowic jedna sie rozpadla i druga niestety tez no i teraz szukam jakiejs gildii z przyszloscia.
3.3 Powiedz nam jaką rolę, Twoim zdaniem, odgrywa Twoja klasa w raidzie i jakie są jej mocne i słabe strony
:  druid resto jest healerem, ma dobry manaregen przez co moze rzucic innera komus innemu w raidzie, przez hoty moge dobrze healowac raid, niestety duza czesc tych spellow pod koniec jest overhealem bo ktos wyleczy w miedzy czasie te zhotowane targety zaleta tez jest forma drzewka przez co moja grupa dostaje wiecej healingu. ewentualnie moge rzucac cc na fazach w mh, rootsy tak zwane.


4. Ty i New Deal Powiedz nam co Ty możesz dać nam. Opisz jak wygląda sprawa z Twoim czasem, który poświęcasz na grę, czy jesteś tak zwanym hardcore'owym graczem czy może bardziej casual.
4.1 Opowiedz o swoim czasie gry (zaznacz kiedy nie możesz na pewno grać: dokładny dzień
tygodnia, chodzi nam o czas naszych raidów 17.00-00.00): w niedziele miedzy 14 a 18 nie mam czasu siedziec przy kompie bo mam training z tancow^^ a w srody dopiero kilka minut po 17 jestem w domu bo mam dluzej lekcje. Ale chcialbym zauwazyc ze gram codzinnie, 4 godziny, wiecej nie da rady:P
4.2 Czy znasz kogoś w New Deal, kto mógłby powiedzieć coś o Tobie? Raczej nikt
4.3 Dlaczego wybrałeś New Deal? Bo raidujecie caly dostepny content i widac progres.
4.5 Dlaczego myślisz, że potrzebujemy właśnie Ciebie? Niewiem, mam poprostu nadzieje ze sie znajdzie miejsce dla mnie bo duzo drutow na hg jest.
4.6 Inne informacje
, które nie zawarły się w powyższej aplikacji, a chcesz się nimi z nami podzielić: Bylbym gotow tez zmienic specc, pod ferala mam wiecej eq niz bookina, ale ogolnie nie mam z ani tego ani tego buildu na tyle itemow zeby sie ubrac dobrze. Mam nadzieje ze sie znajdzie miejsce dla mnie. Nie jestem agresywna osoba takze mysle ze szybko bym sie rozumial z wszystkimi w gildii, tak jak to pisze tu wydaje mi sie strasznie suche ( niewiem czy po polsku tez sie tak mowi jak sie uwaza cos za nudne do czytania^^) ale nie chcialem sie tak rozpisywac i owijac w bawelne gdyz pisalo ze sie uprasza tego uniknac

pozdrawiam serdecznie, Maciek

 

#2 2010-10-16 12:44:14

Gatrick

Administrator

Punktów :   

Re: Podanie, Narcyzz, Druid

Jestem na TAK

Offline

 

#3 2010-10-16 13:09:52

Slojas

Administrator

Punktów :   

Re: Podanie, Narcyzz, Druid

Przyjety zapraszam na wisp do Gatrick badz Sharezza

Offline

 

#4 2010-10-16 13:14:14

Jimbob

Moderator

Punktów :   

Re: Podanie, Narcyzz, Druid

Eeee "kurcze" co mi sie wpierdalocie w druidow??
moze bych tak jo wyrazil opinia?...

Offline

 

#5 2010-10-16 13:14:51

Gatrick

Administrator

Punktów :   

Re: Podanie, Narcyzz, Druid

Hah dobrze widziec ze moja cenzura dziala

Offline

 

#6 2010-10-16 13:18:00

Jimbob

Moderator

Punktów :   

Re: Podanie, Narcyzz, Druid

Cenzura dzialo ale druid przyjety

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plzaproszenia-slubne24.eu