New Deal

New Deal

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-10-13 12:28:37

[Rogue] Jaquen

Gość

[Rogue] Jaquen

1. O samym sobie
Przedstaw się nam, powiedz coś o sobie. W gildii liczą się przede wszystkim ludzie a nie same postaci, więc chcemy wiedzieć kilka ogólnych informacji o Tobie (na dobry początek).

1.1 Imię: Piotr
1.2 Wiek: 23
1.3 Miasto: Wrocław
1.4 Coś więcej o sobie (gdzie pracujesz/uczysz się? masz jakieś zainteresowania?): prawo uni wroc, obecnie na dziekance. Zainteresowania: fantastyka, gry RPG, TCG, asg, lotnictwo
1.5 Jak reagujesz na konstruktywną krytykę i stres? WoW mnie generalnie nie stresuje, poparta argumentami krytyka zawsze jest do wysłuchania.


2. O swojej postaci
Przedstaw nam swoją postać, którą chcesz dołączyć do gildii. Pamiętaj, że tutaj liczą się fakty i konkrety. Dodatkowo, jeśli prosimy, abyś podał link do armory, to chcemy zobaczyć tam gear PvE do takiego specu w jakim składasz do nas podanie. Nas PvP nie interesuje.

2.1 Imię postaci: Jaquen
2.2 Rasa postaci: NE
2.3 Klasa postaci: Rogue
2.4 Profesje (jeśli posiadasz jakieś rzadkie recepty, możesz je wypisać): na rogue nic, druid ench 375/alche 375, rszamek BS 375 /min 375
2.5 Jaki posiadasz teraz build (najlepiej link z rozłożonymi talentami ), czemu wybrałeś akurat ten? 46/3/12, sprawia frajdę w pvp jednocześnie umożliwiając niezły dps na instach, na raidy specjalnie tym rogue nie chodziłem, jeśli będzie to wymagane zmienie build na combat.
2.6 Link do armory: not working.
2.7 Wklej screen swojego UI wraz z pokazanymi key bindami: http://img811.imageshack.us/f/wowscrnsh … 14723.jpg/ - najprostszy interfejs, przywykłem.


3. Doświadczenie
Pokaż nam jak dobrze znasz World of Warcraft i swoją postać. Jak długo grasz i jak sobie radziłeś w innych gilidach? A może grałeś przed The Burning Crusade i Wrath of the Lich King? Opowiedz nam o tym.

3.1 Opisz nam co zwiedziłeś już w grze (jeśli grałeś przed dodatkiem, również możesz opisać): pre TBC - prawie wszystkie instancje, raidy: ZG, niecałe BWL, niecałe Naxx. TBC - wszystkie instancje (łącznie z Mgr's Terrace), raidy: T4, T5, niecałe ZA, Hyjal do Kazrogala włącznie.
3.2 Opowiedz o swoich poprzednich gildiach (również o aktualnej o ile jest) i podaj powody ich opuszczenia: mam 2 postacie w Unity, gram tam ok 2 razy w tygodniu na T6stkach. Nie podoba mi się polityka tamtej administracji jeśli chodzi o grę altami. Wcześniej byłem mainem z BiA (obecne Genesis) i Eocra Esci.
3.3 Powiedz nam jaką rolę, Twoim zdaniem, odgrywa Twoja klasa w raidzie i jakie są jej mocne i słabe strony: DPS + rwanie castów + stunlock jak coś nie jest immune (a 90% jest ).


4. Ty i New Deal Powiedz nam co Ty możesz dać nam. Opisz jak wygląda sprawa z Twoim czasem, który poświęcasz na grę, czy jesteś tak zwanym hardcore'owym graczem czy może bardziej casual.
4.1 Opowiedz o swoim czasie gry (zaznacz kiedy nie możesz na pewno grać: dokładny dzień tygodnia, chodzi nam o czas naszych raidów 17.00-00.00): Będę wyłączony ok 2x w tygodniu jak Unity robi T6 (na razie w ogóle nie robi...), tak to jestem do dyspozycji praktycznie codziennie.
4.2 Czy znasz kogoś w New Deal, kto mógłby powiedzieć coś o Tobie? Renata
4.3 Dlaczego wybrałeś New Deal? Bo dobrze mi się z Renią raidowało w Unity, bo moja dziewczyna, z którą mieszkam, składa do Was podanie prejem, a jakoś się tak utarło, że staramy się raidować razem.
4.5 Dlaczego myślisz, że potrzebujemy właśnie Ciebie? Myślę, że niespecjalnie mnie potrzebujecie, bardziej szukacie preja Ale mogę być potrzebny czasem - jeśli będzie wolny slot dla dpsa chętnie pomogę
4.6 Inne informacje, które nie zawarły się w powyższej aplikacji, a chcesz się nimi z nami podzielić: Na pewno nie raz pogadamy na mb jeśli dostanę się do gildii to wtedy wszystkie info same się ujawnią

 

#2 2010-10-13 12:45:45

Adway

Użytkownik

Punktów :   

Re: [Rogue] Jaquen

ten rogal to jest Twój alt ? jeśli tak to podobnie jak u Onyksji - nie jesteśmy gildią która ubiera alty -.-

Offline

 

#3 2010-10-13 14:36:34

Gatrick

Administrator

Punktów :   

Re: [Rogue] Jaquen

Jezeli chcecie dojsc do New Deal to zapraszam razem z mainami - pogadaj z dziewczyna moze sie zdecydujecie. Czekam na odp.

Offline

 

#4 2010-10-14 17:33:01

 Darkscyther

Moderator

Punktów :   

Re: [Rogue] Jaquen

Dla rogali brak Slotów jestem na NIE! ZAMYKAM

Ostatnio edytowany przez Darkscyther (2010-10-14 17:33:39)


Nie wystarczy mieć sprawny umysł, trzeba go jeszcze dobrze używać

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl