New Deal

New Deal


#1 2010-10-16 15:57:31

chaunticler

Gość

[paladyn]:chaunticler

1. O samym sobie
Przedstaw się nam, powiedz coś o sobie. W gildii liczą się przede wszystkim ludzie a nie same postaci, więc chcemy wiedzieć kilka ogólnych informacji o Tobie (na dobry początek).

1.1 Imię: Mariusz
1.2 Wiek: 21
1.3 Miasto: Pozowice
1.4 Coś więcej o sobie (gdzie
pracujesz/uczysz się? masz jakieś zainteresowania?):
pracuje czasami na budowie. uczę się zaocznie.
1.5 Jak reagujesz na konstruktywną krytykę i stres? w miarę jestem spokojny zlewam na wszystko


2. O swojej postaci
Przedstaw nam swoją postać, którą chcesz dołączyć do gildii. Pamiętaj, że tutaj liczą się fakty i konkrety. Dodatkowo, jeśli prosimy, abyś podał link do armory, to chcemy zobaczyć tam gear PvE do takiego specu w jakim składasz do nas podanie. Nas PvP nie interesuje.

2.1 Imię postaci:chaunticler
2.2 Rasa postaci:human
2.3 Klasa postaci:paladyn
2.4 Profesje (jeśli posiadasz jakieś rzadkie recepty, możesz je wypisać):alche/herb
2.5 Jaki posiadasz teraz build (najlepiej link z rozłożonymi talentami ), czemu wybrałeś akurat ten? tankadin
2.6 Link do armory: niestety, armory nie działa
2.7 Wklej screen swojego UI wraz z pokazanymi key bindami:
http://img242.imageshack.us/img242/8640/abcel.jpg

3. Doświadczenie
Pokaż nam jak dobrze znasz World of Warcraft i swoją postać. Jak długo grasz i jak sobie radziłeś w innych gilidach? A może grałeś
przed The Burning Crusade i Wrath of the Lich King? Opowiedz nam o tym.

3.1 Opisz nam co zwiedziłeś już w grze
(jeśli grałeś przed dodatkiem, również możesz opisać):
wszystkie działające Heroiki:P, Kara, Magda, Grull, SSC, TK, hyjal raidowałem na innym servie pamiętam taktyki tak samo bt

3.2 Opowiedz o swoich poprzednich gildiach (również o aktualnej o ile jest) i podaj powody ich opuszczenia: PV guild sie rozpadła w nocy w wczoraj wyrzucili wszystkich z guild
3.3 Powiedz nam jaką rolę, Twoim zdaniem, odgrywa Twoja klasa w raidzie i jakie są jej mocne i słabe strony: tankuje,rozdaje bufy, mana się skończy to lipa w czasie tankowania,dostaje duży dmg


4. Ty i New
Deal Powiedz nam co Ty możesz dać nam. Opisz jak wygląda sprawa z Twoim czasem, który poświęcasz na grę, czy jesteś tak zwanym hardcore'owym graczem czy może bardziej casual.
4.1 Opowiedz o swoim czasie gry (zaznacz kiedy nie możesz na pewno grać: dokładny dzień tygodnia, chodzi nam o czas naszych raidów 17.00-00.00): w miarę mam czas na raidowanie bo siedzę w domu i sie nudzę czasami raz za czas robię sobie wolne i wyskoczę gdzieś tak jak pewnie każdy.
4.2 Czy znasz kogoś w New Deal, kto mógłby powiedzieć coś o Tobie? nie znam nikogo
4.3 Dlaczego wybrałeś New Deal? hmh wasz gm mi zaproponował inv tylko podanie jest to formalność tak mi napisał
4.5 Dlaczego myślisz, że potrzebujemy właśnie Ciebie? podobno potrzeba wam tankadinów
4.6 Inne informacje, które nie zawarły się w powyższej aplikacji, a chcesz się nimi z nami podzielić:

 

#2 2010-10-16 16:46:11

zyvik

Użytkownik

Punktów :   

Re: [paladyn]:chaunticler

Napisz do mnie w grze /w Zyvik

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl