New Deal

New Deal


#1 2010-10-14 15:25:37

Podanie

Gość

Podanie

1. O samym sobie
Przedstaw się nam, powiedz coś o sobie. W gildii liczą się przede wszystkim ludzie a nie same postaci, więc chcemy wiedzieć kilka ogólnych informacji o Tobie (na dobry początek).

1.1 Imię:Paweł
1.2 Wiek:15
1.3 Miasto:Kraków
1.4 Coś więcej o sobie (gdzie
pracujesz/uczysz się? masz jakieś zainteresowania?):Uczę sie w gimnazjum
1.5 Jak reagujesz na konstruktywną krytykę i stres?Myślę że dobrze



2. O swojej postaci
Przedstaw nam swoją postać, którą chcesz dołączyć do gildii. Pamiętaj, że tutaj liczą się fakty i konkrety. Dodatkowo, jeśli prosimy, abyś podał link do armory, to chcemy zobaczyć tam gear PvE do takiego specu w jakim składasz do nas podanie. Nas PvP nie interesuje.

2.1 Imię postaci:Ginn
2.2 Rasa postaci: dwarf
2.3 Klasa postaci: warrior
2.4 Profesje (jeśli posiadasz jakieś rzadkie recepty, możesz je wypisać):min/eng
2.5 Jaki posiadasz teraz build (najlepiej link z rozłożonymi talentami ), czemu wybrałeś akurat ten? Protection
2.6 Link do armory:nie dziala, mam t5
2.7 Wklej screen swojego UI wraz z pokazanymi key bindami:


3. Doświadczenie
Pokaż nam jak dobrze znasz World of Warcraft i swoją postać. Jak długo grasz i jak sobie radziłeś w innych gilidach? A może grałeś przed The Burning Crusade i Wrath of the Lich King? Opowiedz nam o tym.Gram koło 2 lat, byłem w Gildi Primero Victorius   radziłem sobie u nich  dobrze.

3.1 Opisz nam co zwiedziłeś już w grze
(jeśli grałeś przed dodatkiem, również możesz opisać): różne rajdy  od t4 do t5
3.2 Opowiedz o swoich poprzednich gildiach (również o aktualnej o ile jest) i podaj powody ich opuszczenia: są to gildie pve ,z ostatniej gildi  odeszłem , ponieważ  się rozsypała
3.3 Powiedz nam jaką rolę, Twoim zdaniem, odgrywa Twoja klasa w raidzie i jakie są jej mocne i słabe strony
:Tankowanie     

4. Ty i New
Deal Powiedz nam co Ty możesz dać nam. Opisz jak wygląda sprawa z Twoim czasem, który poświęcasz na grę, czy jesteś tak zwanym hardcore'owym graczem czy może bardziej casual.
4.1 Opowiedz o swoim czasie gry (zaznacz kiedy nie możesz na pewno grać: dokładny dzień tygodnia, chodzi nam o czas naszych raidów 17.00-00.00):myślę że będę mógł  rajdować od poniedziałku do piątku,  mogę opuścić z 2 rajdy w tygodniu
4.2 Czy znasz kogoś w New Deal, kto mógłby powiedzieć coś o Tobie? Nie znam
4.3 Dlaczego wybrałeś New Deal? Ponieważ byłem już kiedyś u was i  chcę dołączyć do was ponownie
4.5 Dlaczego myślisz, że potrzebujemy właśnie Ciebie? Podobno potrzeba wam war tanka 
4.6 Inne informacje, które nie zawarły się w powyższej aplikacji, a chcesz się nimi z nami podzielić:

 

#2 2010-10-14 15:29:08

Gatrick

Administrator

Punktów :   

Re: Podanie

Jestem na TAK

Offline

 

#3 2010-10-14 15:33:05

kozak11

Użytkownik

Punktów :   

Re: Podanie

tez bym byl na tak bo mamy tylko 1 prota;p

Offline

 

#4 2010-10-14 15:59:27

Gatrick

Administrator

Punktów :   

Re: Podanie

PRZYJETY

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl