New Deal

New Deal

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-10-13 15:43:49

Gatrick

Administrator

Punktów :   

Pseudo Fuzja

Prosze Was o wyrazenie opinii nt. dolaczenia do naszej gildii DUZEJ grupy osob z innej gildii.
Napisalem PSEUDO Fuzja - z tego wzgledu ze wladza pozostanie taka sama, byc moze poprostu jedna czy dwie osoby od dolaczajacych dostana dostep do oficerskiego. Nazwa gildii pozostanie New Deal.
Piszcie TAK lub NIE - w przypadku NIE, prosze o podanie powodow.

Offline

 

#2 2010-10-13 15:48:00

 Shanya

Moderator

Punktów :   

Re: Pseudo Fuzja

Tak

Offline

 

#3 2010-10-13 15:48:10

netron

Moderator

Punktów :   

Re: Pseudo Fuzja

A kto to wogole ma dolaczyć? z jakiej gilid? ile osob? jakie klasy?

Offline

 

#4 2010-10-13 15:49:04

Slojas

Administrator

Punktów :   

Re: Pseudo Fuzja

Jeżeli sie jakas guildia na to zgodzi to jestem na tak ale nie liczcie ze ktos bedzie chcial. Nie jarac sie tym ani nic nawet neich to bedzie kameralne i nei rozpowiadac o tym. 2 sprawa jezeli tego nei zrobimy to moze nas zastac sytuacja kiedy sie rozejdziemy wezcie to pod uwage.

Offline

 

#5 2010-10-13 15:49:43

Adway

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pseudo Fuzja

imo nie ma innego wyjscia

Offline

 

#6 2010-10-13 15:54:18

 Shanya

Moderator

Punktów :   

Re: Pseudo Fuzja

Slojas nie musimy rozpowiadac to co jest tu na forum moze czytac kazdy xD Nie trzeba sie nawet rejestrowac

Offline

 

#7 2010-10-13 16:02:23

Kruca

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pseudo Fuzja

Fuzja w Nevermore z aktualnym RoCh wyszła bokiem...Moje zdanie jest takie, że okej... ale bez wyższej rangi niż heal/tank/dps bo będzie jak w Nevermore. Tym bardziej, że ludzi w gildii mamy specyficznych, często buntowników (sam jestem takim typem) . Sam Gatrick byłeś w Nevermore i widziałeś jak do Tirengera (po dostaniu rm'a) zwracali się ludzie ze starej paki...pyskówki, brak szacunku, zaczęły się konflikty, bunty itd. aż do rozpadu gildii. Dlatego max. 20osób (wyselekcjonowanych) i bez wyższych rang dla nich. Takie jest moje zdanie;) i cieszę się, że w koncu ludzie z niższą rangą, a długim stażem maja okazję się wypowiedzieć na dany temat, a nie odrazu wszystko na /o załatwiane. Mówił Kruca Heal New Deal.

Offline

 

#8 2010-10-13 16:15:13

Yayamiomate

Administrator

Punktów :   

Re: Pseudo Fuzja

Ja powiem tak, ja swoje zdanie ewentualnie mogę podjąć po poznaniu nazwy gildii która jest gotowa na fuzję z nami. Pisząc ogólnikowo, jestem średnio przekonany do jakichkolwiek fuzji, wiadomo co wyszło z nevermore i nie tylko, w międzyczasie wiele gildii łączyło się jak ksiądz z ministrantem i co ? dupa, blady anal z tego wychodził.

Offline

 

#9 2010-10-13 16:53:29

Yennefr

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pseudo Fuzja

hmmm według mnie dołączenie sporej ilości osób do gildii jest dobrym pomysłem tylko nie z jakichś wyczesanych bobrów no i oczywiście żeby nie było między nimi 5 locków których i tak już jest sporo albo iinej klasy której jest więcej niż full. Mówił Yennefr DPS gildii ND

Offline

 

#10 2010-10-13 18:00:41

zyvik

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pseudo Fuzja

Gildia przez okres swojego trwania zmieniała się wiele razy myślę, że ta fuzja jest dla nas szansą bo co nas nie zabije to wzmocni elo

Offline

 

#11 2010-10-13 22:14:17

renatka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pseudo Fuzja

Nie:P Brakuje nam raptem kilka osób po prostu wezmy sie za rekrutacje nie kombinujmy fuzje z reguly koncza sie zle. Po co kombinowac nie lepiej wziac dupe w kroki i ruszyc z przyjmowaniem tych chatakterow ktorych nam brakuje!!!
Pozdro and stay black

Offline

 

#12 2010-10-14 07:45:17

Chenoa

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pseudo Fuzja

ja również nie jestem za bardzo przekonany do tego, ponieważ przeżyłem jedną fuzję, TZM -> Unto, i nie miło ją wspominam.
pozdro

Offline

 

#13 2010-10-14 17:17:53

Dread

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pseudo Fuzja

Fuzja- nie, Rekrutacja -tak. Po co nam w gildii klasy których jest pod dostatkiem? Otworzyć rekrutacja dla konkretnych speców i pozdro...

Offline

 

#14 2010-10-14 17:37:10

 Darkscyther

Moderator

Punktów :   

Re: Pseudo Fuzja

Jestem na Tak tylko i wyłącznie bez Rogali , ale wątpie żeby jakaś gildia chciała się połączyć.


Nie wystarczy mieć sprawny umysł, trzeba go jeszcze dobrze używać

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl