New Deal

New Deal

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-10-11 13:49:27

[Warlock] Adway

Gość

[Warlock] Adway

1.1 Imię: Tomasz
1.2 Wiek: 22
1.3 Miasto: Lwówek Śląski/Wrocław
1.4 Coś więcej o sobie (gdzie pracujesz/uczysz się? masz jakieś zainteresowania?): obijam się
1.5 Jak reagujesz na konstruktywną krytykę i stres? Jeśli jest poparta jakimikolwiek racjonalnymi argumentami to nie mam z tym problemu, stres nie jest mi obcy. Poza tym nerwus.


2. O swojej postaci.
Przedstaw nam swoją postać, którą chcesz dołączyć do gildii. Pamiętaj, że tutaj liczą się fakty i konkrety. Dodatkowo, jeśli prosimy, abyś podał link do armory, to chcemy zobaczyć tam gear PvE do takiego specu w jakim składasz do nas podanie.

2.1 Imię postaci: Adway
2.2 Rasa postaci: Human
2.3 Klasa postaci: Warlock
2.4 Profesje (jeśli posiadasz jakieś rzadkie recepty, możesz je wypisać): LW(350)/ENCH(364) (nie bawię się w kolekcjonowanie recek) zrobiłem te profesje raczej z myślą o rajdzie oraz sobie, 12 bsd na ringi oraz bębenki na haste dla całego party.
2.5 Jaki posiadasz teraz build (wystarczy napisać, np. 20/41/0), czemu wybrałeś akurat ten? 0/21/40 Deep Fire - dlaczego fire ? Uważam iż przy obecnym sprzęcie można spokojnie kręcić niezłe liczby na cyferblacie(ofc jeśli mamy fire maga w rajdzie), jest też bardziej elastyczny i przyjemniej się nim gra
2.6 Link do armory: nie działa ;/
2.7 Wklej screen swojego UI wraz z pokazanymi key bindami oraz otwartym oknem z najważniejszymi statystykami postaci (bsd/ap/def):
img251.imageshack.us/img251/5230/wowscrnshot100810101713.jpg


3. Doświadczenie.
Pokaż nam jak dobrze znasz World of Warcraft i swoją postać. Jak długo grasz i jak sobie radziłeś w innych gilidach? A może grałeś przed The Burning Crusade i Wrath of the Lich King? Opowiedz nam o tym.

3.1 Opisz nam jakie instancje raidowe zwiedziłeś już w grze (jeśli grałeś przed dodatkiem, również możesz opisać): wszystkie działające Heroiki:P, Kara, Magda, Grull, SSC, TK, MH, BT. (ogólnie wszystko co dostępne i działające na HG)
3.2 Opowiedz o swoich poprzednich gildiach (również o aktualnej o ile jest) i podaj powody ich opuszczenia: kiedyś było to AoW powód odejścia- nie zgadzałem się w kilku kwestiach z GMem po czym dostałem kicka, ND (półtora roku) - odszedłem z powodów osobistych.
3.3 Powiedz nam jaką rolę, Twoim zdaniem, odgrywa Twoja klasa w raidzie i jakie są jej mocne i słabe strony: Mocne strony to oczywiście duży dps, boost mele oraz casterów dzięki CoR oraz CoE, kamyczki ze studni, soulstony, summonowanie Minusy: chwila nieuwagi i można przebić agro, tapowanie się w nieodpowiednim momencie, może kosztować smiercią, poza tym chyba ni ma.


4. Ty i New Deal.
Powiedz nam co Ty możesz dać nam. Opisz jak wygląda sprawa z Twoim czasem, który poświęcasz na grę, czy jesteś tak zwanym hardcore'owym graczem czy może bardziej casual.
4.1 Opowiedz o swoim czasie gry (zaznacz kiedy nie możesz na pewno grać: dokładny dzień tygodnia, chodzi nam o czas naszych raidów 19.30-00.00): Ezzy
4.2 Czy znasz kogoś w New Deal, kto mógłby powiedzieć coś o Tobie? Cale ND -.-
4.3 Dlaczego wybrałeś Nas? Jestem zbyt pro żeby sie marnowac w nubskich gildiach
4.5 Dlaczego myślisz, że potrzebujemy właśnie Ciebie? koks dpsow nigdy za wiele.
4.6 Inne informacje, które nie zawarły się w powyższej aplikacji, a chcesz się nimi z nami podzielić: Lubię piwo Tyskie

 

#2 2010-10-11 14:09:53

Slojas

Administrator

Punktów :   

Re: [Warlock] Adway

Możecie mnie za to znienawidzić ale tez róbcie pałę bo mi na waszym zdaniu nie zależy, a wiec kontynuując jestem za powrotem tego pana do guildi.

Offline

 

#3 2010-10-11 14:15:20

 Shanya

Moderator

Punktów :   

Re: [Warlock] Adway

Jak najbardziej za. Może i jest chamski, może i wkurwia ludzi ale nie mamy się kochać w tej gildii a osiągać jakieś cele a do tego potrzebni nam ogarnięci gracze a niewątpliwie Adway zna się na grze warlockiem. Zawsze pozostaje opcja mute/ignore i po sprawie.

Offline

 

#4 2010-10-11 14:17:33

Kruca

Użytkownik

Punktów :   

Re: [Warlock] Adway

Mniej więcej to co u Dzbana.

Offline

 

#5 2010-10-11 14:21:11

Gatrick

Administrator

Punktów :   

Re: [Warlock] Adway

Nie pasuje mi:

1) Obaj traktujecie ND jako ostatnia deske ratunku. Mysle ze jakby ktorys z was badz obaj dostali sie do Genesis to bysmy was juz na tym forum w tym dziale nie zobaczyli.
2) Nie podoba mi sie atmosfera ktora soba wytwarzacie. Mozecie mi pisac ze mnie nikt nie lubi i ze przeze mnie ludzie wychodza - ok - ale aktualnie stawiamy nie na ilosc ludzi dobrze ubranych tylko jakosc. 58osob w zupelnosci nam wystarczy. Nie jestescie nam niezbedni - jezeli bysmy was przyjeli to chce zebyscie pamietali o tym, ze to Wy jestescie dla gildii a nie gildia dla was.
3) Jezeli was przyjmiemy to popsuje sobie opinie u Ratiusa Dismaela i zapewne Mikola, nie wykluczam ze ktorys z nich badz ktokolwiek inny przez przyjecie was wyjdzie z gildii, wtedy niestety bedziemy musieli sie pozegnac.
4) Jezeli was przyjmiemy to dostaniecie KOLEJNA - okolo 3 czy 4 OSTATNIA szanse na powrot do tej gildii - poprzednich jak widac nie doceniliscie - skad mam miec pewnosc ze tym razem bedzie inaczej? Jak chcecie mi udowodnic ze nie bedziecie niszczyc gildii od srodka?
5) Pkt. tyczy sie Adwaya - kary za obrazanie na raidzie zostaly zaostrzone, teraz BARDZO RZADKO, lub NIGDY RM nie bedzie puszczal obraz mimo uszu tak jak kiedys to robilismy - poradzisz sobie z tym?
6) Aktualnie mam w ND gma i oddam go dopiero wtedy jak sytuacja w gildii sie ustabilizuje. Z tego co wiem to zaden z Was nie bardzo jest zadowolony z tej sytuacji - co Wy na to?

Niestety mam taka osobowosc ze wierze w resocjalizacje ale z ogloszeniem swojego stanowiska w tej sprawie, poczekam na odp. ktoregos z Was badz obu na w/w zarzuty.
Byc moze w Waszym przypadku dawanie kolejnych szans podyktowane jest tym ze troche dlugo sie znamy bo normalnie nie mam oporow odrzucac ludzi ktorzy chca wrocic wiec docencie to ze dajemy wam KOLEJNA szanse nie odrzucajac was z marszu. I najpewniej skazujac wtedy na zalozenie wlasnej gildii LUB dolaczenie do gildii pokroju Blood Wolves.

Offline

 

#6 2010-10-11 16:30:31

 Darkscyther

Moderator

Punktów :   

Re: [Warlock] Adway

Potrzeba nam ubranych ludzi którzy ogarniają taktyki a wy takimi osobami jesteście ale z drugiej strony jak Adway ma nadal obrażać graczy własnej gildii to jestem na NIE . Wiem że jesteście bardzo długo w ND ale ludzie się nie zmieniają z dnia na dzień i JESTEM pewien że po tygodniu może dwóch znowu zaczną się wyzwiska na VT tą decyzje tak czy siak podejmie GATRICK . Jeszcze raz podkreślę że jestem na NIE!!!!!!!!!!!!!!!


Nie wystarczy mieć sprawny umysł, trzeba go jeszcze dobrze używać

Offline

 

#7 2010-10-11 18:18:22

Adway

Gość

Re: [Warlock] Adway

jakiś quiz ?

ad.1
Tak jak bym się dostał do Genesis to byśmy się już nie zobaczyli. Ostatnia decha ratunku ? hmm coś może w tym być bo widzisz tutaj jest jeszcze garstka osób, które szanuje i vice versa, poza tym jestem jednym z nielicznych, którzy graja dla tej gildi od baaardzo długiego czasu.

ad.2
Widzisz mnie wpienia to, że niektórzy ludzie nie maja wyobraźni co do rajdowania, wiedzą tylko tyle co wyczytali w taktyce czyli stać i klikać i niech się dzieje cokolwiek dookoła, co nie było wypisane w taktyce, to nie będą wiedzieć co robić i zwajpią lub padną osłabiając rajd. Zawsze tak mówiłem jak ktoś chciał dołączyć ze to on nas potrzebuje a nie my jego -.-

ad.3
Ktoś Cię szantażuje ?

ad.4
Że niby ja niszczę gildie od środka? Ciekawe...

ad.5
Spoko tylko mam nadzieje, że tyczy się to WSZYSTKICH, a nie tylko jednostek robiących zamieszanie...

ad.6
Na początku może mi to przeszkadzało teraz szczerze mnie to pierdoli. Dla mnie  GMem jest Slojas tak jak napisał to Mikol w swojej ostatniej wypowiedzi odnośnie tego kto ma mieć GMa.

 

#8 2010-10-12 07:06:17

zyvik

Użytkownik

Punktów :   

Re: [Warlock] Adway

Po tym jak wyszedłeś ostatnio z guildi obrażając wszystkich mam cie dosyć

Ostatnio edytowany przez zyvik (2010-10-12 07:06:53)

Offline

 

#9 2010-10-12 08:13:31

Lisa

Użytkownik

Punktów :   

Re: [Warlock] Adway

jestem na nie poniewaz irytuje mnie ciagle bluzganie ludzi w gildi przez Ciebie

Offline

 

#10 2010-10-12 08:37:17

Yayamiomate

Administrator

Punktów :   

Re: [Warlock] Adway

Adway na prezydenta, jestem na tak, chociaż moje zdanie w tej gildii i tak nie jest brane pod uwagę

Offline

 

#11 2010-10-12 08:55:53

renatka

Użytkownik

Punktów :   

Re: [Warlock] Adway

A ja jestem na TAK ja jakos sie przyzwyczailem do jego ciezkiego charakteru

Offline

 

#12 2010-10-12 11:42:54

Misigin

Użytkownik

Punktów :   

Re: [Warlock] Adway

To ja się też wypowiem i nabiję sobie posta Jestem na TAK niech wraca bo nie ma komu markować Necromancerow co było widać na wczorajszym hyjal. Mimo że wkurzający czasem to jednak pomocny dla gildii oraz samych graczy. Jak powiedziała Shanya - "Zawsze pozostaje opcja mute/ignore i po sprawie"

"Bo Gildia jest najważniejsza"

Offline

 

#13 2010-10-12 14:12:15

klema

Użytkownik

Punktów :   

Re: [Warlock] Adway

co by nie było adway stary dobry druh. Ja tam go lubię. WrUć do mnie nanan ...

Offline

 

#14 2010-10-12 15:36:26

Kergoth

Użytkownik

Punktów :   

Re: [Warlock] Adway

Adway to gosc ktory ma wyrazisty charakter, ma swoje zdanie, czasami moze troche przesadza czym potrafi wkurwic innych, ale przeciez nie wszyscy musimy sie dazyc sympatia.
Co najwazniejsze to jeden z najlepszych lockow na HG a takich ludzi na trzeba. Podsumowujac jestem na TAK

Offline

 

#15 2010-10-12 21:31:28

Gatrick

Administrator

Punktów :   

Re: [Warlock] Adway

Po raz 4ty, PRZYJETY

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl