New Deal

New Deal


#1 2010-10-10 21:49:17

[Warlock] Qed

Gość

Podanie Warlock

1. O samym sobie
Przedstaw się nam, powiedz coś o sobie. W gildii liczą się przede wszystkim ludzie a nie same postaci, więc chcemy wiedzieć kilka ogólnych informacji o Tobie (na dobry początek).

1.1 Imię:Adrian
1.2 Wiek:18
1.3 Miasto:Giżycko
1.4 Coś więcej o sobie (gdzie pracujesz/uczysz się? masz jakieś zainteresowania?):
Klasa maturalna LO, profil mat-fiz, moje zainteresowania: nie sposob byloby ich wszystkich wymienic, ale jedne z wielu to sport ( jak to przypada na płeć męską ), Air soft, piweczko z kolegami ( moze nie jedno ;] ), modelarstwo.
1.5 Jak reagujesz na konstruktywną krytykę i stres?
Nie mam problemu z tym, jeżeli jest ona słyszna i nie wyssana z palca, tylko ze względu na wyższą rangę.


2. O swojej postaci
Przedstaw nam swoją postać, którą chcesz dołączyć do gildii. Pamiętaj, że tutaj liczą się fakty i konkrety. Dodatkowo, jeśli prosimy, abyś podał link do armory, to chcemy zobaczyć tam gear PvE do takiego specu w jakim składasz do nas podanie. Nas PvP nie interesuje.

2.1 Imię postaci: Qed
2.2 Rasa postaci: Człowiek
2.3 Klasa postaci: warlock
2.4 Profesje (jeśli posiadasz jakieś rzadkie recepty, możesz je wypisać): Ench/ Tail
2.5 Jaki posiadasz teraz build (najlepiej link z rozłożonymi talentami ), czemu wybrałeś akurat ten?
http://hgwiki.gamefreedom.pl/includes/t … 0510531050 ( jest on idealny pod pve, mogę bez zmiany talentów zmieniać swoja profesje pomiędzy fire, a shadow dzięki czemu osiągam wiekszy dpsna poszczególnych bossach )
2.6 Link do armory:
nie działa
2.7 Wklej screen swojego UI wraz z pokazanymi key bindami:
http://img713.imageshack.us/i/wowscrnsh … 13714.jpg/


3. Doświadczenie
Pokaż nam jak dobrze znasz World of Warcraft i swoją postać. Jak długo grasz i jak sobie radziłeś w innych gilidach? A może grałeś przed The Burning Crusade i Wrath of the Lich King? Opowiedz nam o tym.

3.1 Opisz nam co zwiedziłeś już w grze (jeśli grałeś przed dodatkiem, również możesz opisać):
zwiedziłem wszystkie instancje dostępne na naszym serwerze z wyjątkiem 2 bosów.
3.2 Opowiedz o swoich poprzednich gildiach (również o aktualnej o ile jest) i podaj powody ich opuszczenia:
Untouchables, TajnyZwiązekMilitarystów: osoby na których mi najbardziej zależało albo przestały grać albo wyszły z gildii.
3.3 Powiedz nam jaką rolę, Twoim zdaniem, odgrywa Twoja klasa w raidzie i jakie są jej mocne i słabe strony:
Rolą mojej postaci jest głównie zbijanie bosów, lecz czasami może posłużyć jako tank ( stridery, capernianka, leo ) czy zwiększyć tankowi punkty życia.


4. Ty i New Deal Powiedz nam co Ty możesz dać nam. Opisz jak wygląda sprawa z Twoim czasem, który poświęcasz na grę, czy jesteś tak zwanym hardcore'owym graczem czy może bardziej casual.
4.1 Opowiedz o swoim czasie gry (zaznacz kiedy nie możesz na pewno grać: dokładny dzień tygodnia, chodzi nam o czas naszych raidów 17.00-00.00):
15+ gdy wrócę do domu
4.2 Czy znasz kogoś w New Deal, kto mógłby powiedzieć coś o Tobie?
Dranix, Chenoa
4.3 Dlaczego wybrałeś New Deal?
Ze względu na to, że jesteście gildią z przyszłością, drugim powodem są koledzy.
4.5 Dlaczego myślisz, że potrzebujemy właśnie Ciebie?
Potrafię zrobić na prawdę dobry dps przy tym uważając na inne elementy taktyk.
4.6 Inne informacje, które nie zawarły się w powyższej aplikacji, a chcesz się nimi z nami podzielić:

 

#2 2010-10-11 14:13:15

Slojas

Administrator

Punktów :   

Re: Podanie Warlock

Niechaj Dranix i Chenoa wypowiedzą się na twój temat a my to przemyślimy. Jak cos to pisz w grze do Sharezza po dalsze info.

Offline

 

#3 2010-10-11 15:02:58

Dranix

Użytkownik

Punktów :   

Re: Podanie Warlock

Hmm nie wiem czy moja wypowiedz bedzie obiektywna poniewaz Qed to moj dobry kumpel i raczej zle o nim nie napisze
Lecz skoro musze to powiem ze o wowie wie chyba wszystko,swoja klase ogarnia w 100%,latwo jest sie z nim dogadac poniewaz nie boi sie odezwac na vt i rozumie to co sie do niego mowi.
Dodatkowo byl oficerem w TZMie i to On prowadzil te gildie przez pare ladnych miesiecy i gdyby nie On tzm juz dawno by nie istnial.

Gdybym mial jakas wladze to z wielka checial napisalbym wielkimi literami : Jestem ZA ale to juz nalezy do Was
Dziekuje za udzielenie glosu ^^

Offline

 

#4 2010-10-11 16:22:25

Gatrick

Administrator

Punktów :   

Re: Podanie Warlock

Jestem na TAK

Offline

 

#5 2010-10-11 16:26:33

kozak11

Użytkownik

Punktów :   

Re: Podanie Warlock

nie wiem po co nam kolejny lock jak ammon juz wrocil ale ja o tym nie decyduje czy u nas zawitasz poczekaj na decyzje cla

Offline

 

#6 2010-10-12 17:21:05

 Mydron

Użytkownik

Punktów :   

Re: Podanie Warlock

"Co Nas nie zabije to Nas wzmocni !! " PRZYJETY

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plzaproszenia-slubne24.eu